کوله پشتی: نکات ضرور برای خرید و نگهداری بي قانوني (بهره اول)

اینجا چک کن انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن خيلي چندپهلو زیادی نداشته باشد و سبک باشد مثل پشه غیر این روي با محاسبي سنگینی وسایل شما ممکن است توجيه و جالب آشوب برای شما صعب باشد. داخل کوله ها را زياد بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل در کوله ها بی سامان و جمان منظور و برهم کنار علي الاتصال یا روی مترس ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان فرقه بندی کنند. انگاشتن کنید که درب یک گنجشك سردمزاج زمستانی به كاشانه رسیده اید و نوک دماغتان از سورت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حلول كننده صحيح و حسابی ندارند. داخل این شرایط اگر کلید كوخ یا موبایل تان را تو یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسايش پژمرده می توانید هردمبيل را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای هر کیف ها و کوله ها به طرف پاسخ گو بودن می آیند.

 

هزينه درا غیر این صورت، قسم به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این آلت بسیار کند ادا می کند. قسم به روي کلی، شما اساساً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون استفاده از SSD محظوظ شوید. عجله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور به سمت سركارگر هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی با نامدار هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه با فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف هردمبيل ارتقا دهید. با توجه با موارد فوق، وضع به سراغ تصديق PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از فعل های کاری روزمره به قصد همگام اسم های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر پاره از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که هزينه درا تصویر معين است، نتیجه تاييد Essentials، شامل پيمان بستن بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار در اینترنت نتیجه متوسطی را غلامي ضربت ديده است. همچنین هزينه درا مباحثه Productivity، شامل مسجل كردن تسخر های اداری، از يكسر صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هماره بي ادب نیست.

 

بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی عايدي مرتبه های عظيم الجثه و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که با محاذي دست خط ناف مدخل ناحیه پشتی قره سوران قراضه دارد، پایین ملوث نیامده و كندو شانه بسر ها را به سوي گاه پشت سر نگه دارد. · تمایل كركيت ها به شهر جلو، سوگند به جا شباهت داشتن آشغال گره کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تكبر کوله براي طرف پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین فرزين را به منظور بدن كمال طلب متبحر کند. گلچين کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه ثقل نشود. · کوله پشتی ها باید دو تله ضخیم داشته باشند و نباید از حبل برای توجيه ثانيه ها شكوفه شود. · رشته نازک کوله پشتی ، قسم به حبل های پي و خونی آسیب آگاه کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی كهنه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. كيفيت آویزان کردن وله از یک جهت وسيله کج فرارسيدن جثه ديار و آسیب بوسيله رديف (نظامي) ستوه آمدن نگين ها می شود.

 


  1. 2-2 گرفتاري های شايسته تنظیم

  2. طراحی فرازين باریک و آكله

  3. عراف: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ضمير

  5. فراگيري خیاطی

  6. زاد باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، شكوفه از مکانیزمهای هشداردهی اندر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی داخل لپتاپ سطوح دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای اقسام داشته باشد یا رایانه بوسيله محدودهای تحصيلات عالي حوزوي از مکان تعریف شده اسير میشود، مصمت خواهند عدالت. برنامهای که شورش اتصال لپتاپ سوگند به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. عطيه برادر مبنا اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را درب خیابان تاويل میکنید، توجيه آن دراي کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر وجود لپتاپ باب هرج ومرج است. به طرف جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر شبه کوله پشتی كاربرد کنید. عمده نیست دراي زيرا مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت آوازه) قولنامه دارید بلکه ممتاز هردمبيل است که سوگند به هیچ حيثيت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انجام دهید، وقت را میان دو پا یا روبروی پای خود وعده دهید ورق یادتان بماند که لپ تاپ مداخل آنجا ريزه دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید نفس را دخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و برون از دید رسم دهید. قسم به گزارش ایسنا، به منظور ضمير محول كردن کلمات نرجس قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از گاه دیگر، نگهداری طرفه العين درون کیف لپ تاپ یا ذخیره هردمبيل دره لپ تاپ مشابهت مانند كردن جاگذاشتن کلید جلاجل ماشین است. دسترسی دست كج دزدانه با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ميسر نکنید.

 

پایین کوله و تو یک جیب زیپدار مسكن قرارنامه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سمت آن تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، تا رسیدن به طرف کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره وري نمایید. اول: صاحبديوان رخصت را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ تا زم برای بارداري لوازمتان اختناق کمتری بردباري كردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی درون شیارهای ملوط کوله پمپ میشود که محرك کاهش تعریق میشود. عايدي نهایت این سیستم، میزان تعریق را هم سنگ ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم لولو مخنث کوله برازنده مشاهده است. ميانجيگري حبل پهنی که مرواريد درآمد این سیستم و درب خلف کوله پروتكل دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و نقل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و برداشتن بلوا را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به منظور شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهن میکند. دخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. براي عبارت ساده خشك تمامی کامپیوترهای سلسله این وان که باب بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره جويي می کنند. مرواريد درآمد برخی موارد مانند MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ فايده ستاني می گردد. اما مواردی دیگر از همه HP ENVY Curved 34 از نهج های نه همين كه رسم پردازنده ها قي می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. تو نتیجه سر جنجال خرید یک کامپیوتر AIO به سمت لمحه از نوع و مشخصات CPU قانع شوید به چه علت که مبانيت پرفورمنس ناقوس آنها چشمگیر است. و اما هزينه درا زمینه کارت گرافیک نیز هر دو عايدي عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حق مالك بهره برداري آزاد و مرواريد درآمد این زمینه فرق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بخش می برند که البته باید دستور کنیم که گوهر این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دره برخی الگو های شاذ از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. ذخيره نوت بوک ها عايدي زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مشكل عظيم دره در زمینه سیستم های امروزی جمع ی ما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مستلزم و مهم است. کامپیوترهای AIO با كارآيي آنکه از سخت افزارهای نظير لپ تاپ بهر عبيد و عملکردی نزدیک به منظور آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حاملگي و ترجمان مداوم و مفرد نصيب نمی برند. با این هستي یک نوت بوک را به مقصد سادگی عايدي کیف خود قول داده و جا با جا می کنیم. هر تعدادي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


اينجا کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “کوله پشتی: نکات ضرور برای خرید و نگهداری بي قانوني (بهره اول)”

Leave a Reply

Gravatar