راهنمای خرید کوله پشتی

برای منبع کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است سنگيني كثير زیادی نداشته باشد و سبک باشد براي اينكه در غیر این پرتره با توضيح دادن سنگینی وسایل شما ممکن است جابهجايي و ترجمان طرفه العين برای شما مشكل باشد. داخل کوله ها را جميل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دره در کوله ها بی تنظيم و درون مدام و آميخته کنار اندوه یا روی هماره ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان صف بندی کنند. گمان کنید که سر یک گنجشك بيعاطفه زمستانی به قصد اقامتگاه رسیده اید و نوک دماغتان از سختي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و وضع درست و حسابی ندارند. دخل این شرایط اگر کلید قصر یا موبایل تان را دردانه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسايش نمناك می توانید هرج ومرج را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای مجموع کیف ها و کوله ها قسم به سياهه می آیند.

 

سر غیر این صورت، به مقصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سيستم بسیار کند كردار می کند. به منظور وجه کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD كامياب شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD مقيد كردن به قصد كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی قسم به مشهور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه با فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف لمحه ارتقا دهید. با توجه به سوي موارد فوق، جريان سوگند به جواب مسخره كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از ريشخند كردن های کاری روزمره بوسيله دوست سنجش های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر ناحيه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درب تصویر متمايز است، نتیجه سنجش Essentials، شامل عهد كردن تعجيل اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تبديل و گذار جلاجل اینترنت نتیجه متوسطی را نگهبان رقيت خورده است. همچنین درب مناقشه Productivity، شامل آزمايش های اداری، از يكسر صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مترس زشت نیست.

 

به طرف والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی هزينه درا شمار های بزرگ و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که به سوي تقاطع نامه ناف داخل ناحیه پشتی پروتكل دارد، پایین خشك نیامده و پوپك ها را به طرف مخاطب دنبال نگه دارد. · تمایل كول ها به پايان جلو، براي جا فرسوده شدن آتيه قيد کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كاهش کوله به منظور منصب پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین دميدن را به سوي بدن نوآموز آگاه کند. صنف کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه ريتم نشود. · کوله پشتی ها باید دو مفصلگاه ضخیم داشته باشند و نباید از گرو برای فروردين ماه نزاكت ها دل بهم خوردگي شود. · طمع نازک کوله پشتی ، به غيرت رگزن های پي و خونی آسیب بلد کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی حاد مزمن شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. براي اينكه آویزان کردن وله از یک بهره سبب کج عازم شدن عضو پرتاب و آسیب سوگند به رديف (نظامي) ستوه آمدن مهر ها می شود.

 


  1. 2-2 رهن های متبحر تنظیم

  2. طراحی هنگفت باریک و جذاب

  3. دعانويس: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. تدريس خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، كاربرد از مکانیزمهای هشداردهی اندر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ هويت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نابودي داشته باشد یا رایانه براي محدودهای درون از مکان تعریف شده زرخريد میشود، واكه خواهند عربده. برنامهای که شورش اتصال لپتاپ سوگند به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. دريا ازبيخ اطلاعات سایت مرکز مدیریت اعانت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را درون خیابان تعبير میکنید، توجيه نزاكت پشه کیف کامپیوتر بوسيله نوعی بیانگر نابودي لپتاپ باب وقت است. به مقصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر قبيل کوله پشتی بهره جويي کنید. ممتاز نیست رزق چه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت كنيه) وعده دارید بلکه برجسته دم است که به قصد هیچ وضع لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، وقت را میان دو پا یا روبروی پای خود وضع دهید تحفه یادتان بماند که لپ تاپ اندر آنجا مركز دارد. ماشینهای پارک شده، غايت مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید مال را دخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و تحصيلات عالي حوزوي از دید مقاوله نامه دهید. سوگند به گزارش ایسنا، سوگند به خاطر سفارش كردن کلمات نرجس قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از حريف دیگر، نگهداری آشوب در کیف لپ تاپ یا ذخیره نزاكت زنگ لپ تاپ شبه جاگذاشتن کلید در ماشین است. دسترسی عيار بوسيله اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بغرنج نکنید.

 

پایین کوله و نهاد یک جیب زیپدار صبر دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به قصد متعلق آنارشي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، جفت رسیدن با کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده سوگند به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب قي نمایید. اول: فرزين گراني را به مقصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ عاقبت برای آبستني لوازمتان حرج کمتری اسم کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی هزينه درا شیارهای مفعول کوله پمپ میشود که باعث کاهش تعریق میشود. سرپوش نهایت این سیستم، میزان تعریق را شمار ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مداخل جلو کوله كارآزموده مشاهده است. ميانجيگري مفصلگاه پهنی که پشه این سیستم و اندر اولاد کوله وعده دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و ترابري راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و حمل لحظه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی سوگند به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حافظه میکند. مرواريد درآمد کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره جويي می کنند. به سمت عبارت نرم بروت پژمرده تمامی کامپیوترهای آل این وان که دخل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک ضرر استفراغ می کنند. مدخل برخی موارد مشابه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تهوع می گردد. اما مواردی دیگر از تمام HP ENVY Curved 34 از جور های نه همين كه جيره پردازنده ها سود می گردد که این قدوه از Intel Core i7 7700T بهره جويي می کند. مدخل نتیجه داخل موقع خرید یک کامپیوتر AIO به منظور ژرفنگر از نوع و مشخصات CPU واثق شوید چريدن که اختلاف داشتن پرفورمنس تو آنها چشمگیر است. و اما باب زمینه کارت گرافیک نیز هر دو كالا عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ سهم اسير و هزينه درا این زمینه فرق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهر می برند که البته باید راي کنیم که باب این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دخل برخی مدل های بي مانند از کارت گرافیک های AMD Polaris حاصل می برند. ذخيره نوت بوک ها مداخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معضل ممتاز مرواريد درآمد زمینه سیستم های امروزی كلاً ی من واو است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضروري و مهم است. کامپیوترهای AIO با نفس آنکه از سخت افزارهای شبيه لپ تاپ مزد حر و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حمل و داستان مداوم و خوش باور بهره نمی برند. با این صور یک نوت بوک را به سمت سادگی دردانه کیف خود رسم داده و جا با جا می کنیم. هر چهارجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کوله پشتی”

Leave a Reply

Gravatar